Tisztelt Ügyfeleink. Sajnálattal értesítjük önöket, hogy a kialakult rendkívüli gazdasádi helyzet miatt minden fuvarunknál 2500ft kiszállási díj bevezetésére kényszerültünk,amely nem szerepel a tarifaszámlálóban megjelenített összegben, valamint a várakozási díj mostantól az első 15 perc 1500ft az azt követő díj percenként 200ft. Az elsö 10 perc természetesen továbbra is ingyenes! Kérjük továbbá, hogy a kitérőket, megállókat a fuvar megrendelésekor a diszpécsernek jelezni szíveskedjenek, mert ennek hiányában azokat a sofőr (leterheltségtől függően) megtagadhatja!
Állás
Adminisztratív

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

Munkakör
  • Diszpécser / Fuvarszervező + kapcsolódó adminisztratív feladatok
  • Teljes munkaidős munkaviszony, 5 műszakos változó beosztással
  • Ebből minimum 3 műszak éjszakai munkavégzés, maximum 2 műszak távmunka
  • Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
  • Várható kezdés: 2020 október
Elvárások
  • Érettségi bizonyítvány
  • Alapvető számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség és szervezési képességek
  • Kérjük csak akkor jelentkezzen, ha képes és hajlandó éjszakai munkavégzésre!
Előnyt jelent
  • Angol és/vagy német nyelvismeret
  • A következő munkakörökben szerzett tapasztalat:
    • Diszpécser / fuvarszervező (személyszállítás, közúti szállítmányozás, futár, stb...)
    • Ügyfélszolgálati munkatárs / Call-Center
    • Titkár / titkárnő / személyi asszisztens
    • Recepciós
  • Budapesti és környéki városismeret
  • Jogosítvány
Ajánlatunk

Versenyképes, a jelentkező jövedelemtermelő-képességéhez igazodó bérezés határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony keretében. Fiatalos csapat, kellemes munkakörnyezet, számos lehetőség a szakmai fejlődésre.

  • Fizetett betanulás (1 hónap)
  • Céges mobiltelefon és előfizetés
  • Szükség/igény esetén nyelvtanulás és további képesítések megszerzésének finanszírozása

Jelentkezéshez kérjük töltse ki az alábbi űrlapot és mellékelje önéletrajzát! Ezt rövidesen elbíráljuk és az eredményről értesítjük. Kölcsönös szimpátia esetén a felvételi folyamat egy személyes interjúval folytatódik.

Bezárás